Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

"Ložnicová" móda?

obrazek

Spěchejte! Již druhé vydání katalogu Tří Hůlek je tu!

Trochu jsem změnila účes, ale jsem to stále já, Lenůlie jak se patří.. Mudloslav už se na mě nemohl dívat, tak jsem s tím musela něco provést.. :-)

V minulém módním katalogu Tří Hůlek jsem vám slíbila, že se dnes podíváme na pyžámka, košilky, župánky.. no prostě vše, co s peřinovou módou souvisí..
Taky tak rádi spíte?
Já moc! :-D I když poslední dobou si to nemůžu tolik dovolit.. Ale když už se zachumlám do teploučké pokrývky mého pelíšku, chci se cítit příjemně a důstojně, než se ponořím do krajiny snů.. A co že salón Tři Hůlky v současné době z tohoto ?ložnicového? oblečení nabízí?

obrazek

Růžové pyžamko pro dámy, které mají rády teplíčko. Je vhodné v zimních měsících, jelikož flanelový materiál příjemně zahřeje. Díky střihu se v něm ale můžete cítit žensky, i když vás zabalí od hlavy k patě..

obrazek

Pro slečny a paní profesorky tu máme odvážný retro-model Manželství po deseti letech.. Nenechte se ale zmýlit názvem, pyžamko je sexy i pro nezadané slečny a rozhodně se v něm nemusí cítit jako nudná, odložená manželka..Naopak! ;-)

obrazek

Pro romantické slečny tu máme růžovou noční košilku, doplněnou srdíčkovým vzorem, ve které se vám prý budou zdát sny o vašem nastávajícím.. Že bych jí jednou vyzkoušela? Mudloslav snad dovolí.. :-)

obrazek

A nyní něco pro odvážné dračice! Opravdu sexy košilka z modrého saténu nenechá určitě jedno pánské oko zavřené.. Naopak z vás oči nespustí a možná nějaký ten srpec na další hezkou věc upustí.. ;-)

obrazek

A samozřejmě tu máme něco i pro naše pány.. Pánské pyžamko Černé snění vás ponoří do příjemného nočního spánku, ze kterého se nebudete chtít probrat.. Mudloslavovi opravdu moc sluší-proto ho nemůžu každý víkend dostat z postele.. :-D

obrazek

Jako perličku nakonec mám pro vás dva dámské župánky vhodné na vaše pyžámka a košilky v době, kdy se vám ještě nebude chtít večer spát, ale nebudete chtít běhat ve vašem příbytku jen tak nalehko.. První je spíše pro romantické slečny. Je to pavučinkový župánek, lehoučký a rozevlátý z nejjemnějšího saténu. Druhý je spíše pro sečtělé a světa znalé ženy. Župánek z bílého brokátu, lemovaný zlatou nitkou, rafinovaného střihu.. Žádný muž neodolá, dámy.. ;-)

obrazek

Pánský župánek je z hutnějšího materiálu, teplý a měkký, jak mají pánové rádi. Jen se do něj zachumlat a s Denním věštcem ke krbu usednout.. ;-)

A na co, že se podíváme příště? Což takhle trička, halenky, svetříky.. Pánové, těšte se! I pro vás toho bude dost.. ;-)

««« Předchozí text: Prvopočátky Tří Hůlek Následující text: Katalog triček a svetříků - Leden 2008 »»»

Lenůlie Čihůlková | 18.12.2007 Út 14:08 | Lenůlin salón Tři Hůlky | trvalý odkaz | tisk | 772x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Ilinoel Snidgetlová 19.12.2007 St 21:54

ty modely jsou krásný,moc se mi líbí ta růžová košilka ,skvělá práce,jsi moc dobrá

reaguj[2]
Angela 20.12.2007 Čt 10:08

Ano, ta růžová košilka je krásná… já bych jí udělala trochu prohlednou.. skoro to k tomu svádí (pak by to svádělo úplně) ;-)

reaguj[3]
Lenůlie 22.12.2007 So 16:06

Zaslechla jsem pana Papulku něco říkat o bosích modelkách.. Věřte pane profesore, že jak Mudloslav, tak já bačkůrky opravdu máme (doplněno na dvou obrázcích).. Jen jsem myslela, že do postýlkové módy se bačkůrky až tolik nehodí.. Omlouvám se! Ale máme podlahu vyhřívanou, teploučkou, nemusíte se o mé a Mudloslavovo zdraví bát.. Příště botičky doplním (i když ne vlastní výroby-obuv k Třem Hůlkám zatím nedorazila :-) )

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: