Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Nostalgie ze Šikmé ? Eleanor Nephrit Moon

Koho dalšího z nadějných návrhářů jsme si vzali na paškál?

obrazek

Nikoho jiného než slečnu Eleanor Nephrit Moon. Její kouzelná trička a halenky nosí téměř celý hrad.

Neváhali jsme a i v době prázdnin jsme slečnu zkusili zastihnout. Měli jsme štěstí. A na cože se naši skřítci senzačníčci vyptávali? Posuďte sami..

1. Svými halenkami jste zaplavila celý hrad.. Jak se cítíte, jako takto talentovaná návrhářka i obchodnice?

Pro začátek bych chtěla podotknout, že se za talentovanou moc nepovažuji, vždycky když se podívám na své návrhy, připadá mi, že se stylem naprosto liší od těch ostatních. Ale pro toho, kdo z nich má upřímně radost, se cítím moc pěkně :) jsem ráda, když se upotřebí…

obrazek

2. Kde vy čerpáte nápady na své modely?

Záleží na stavu fantazie, někdy si je kreslím v mudlškole na papír, jindy se snažím napodobit šaty z fotky nebo šaty již graficky zpracované. Halenky jsou z hlavy a myslím, že je to vidět ;-)

obrazek

3. Máte nějaký svůj model, na který jste nejvíce pyšná?

Ano, budou to asi tmavě modré šaty věnované madam Ansi. Jsou jedním z mých návrhů, které už předtím kreslil někdo jiný. Je to jako kdybyste vzali šaty, vystavili si je na figurínu a podle té své je přešili… Bohužel byly uložené jen v mém butiku… tak jestli si je snad někdo vyfotil?

4. Kolik času vám zabere zhruba vytvořit např. jednu halenku?

Záleží na tom, jak kterou :) Například Černý strach téměř hodinu (nicméně jakmile jí potkám, tak se za tu upatlanost trošku stydím…), ale oproti tomu halenku Indigo něco mezi 10 – 15 minutami :)

5. Chystáte nějaké novinky, kterými nás překvapíte?

Doufám, že si najdu nějaký ten čas na tvoření. Pokud ano, chystám kolekci modelů pro moderní čarodějku – něco, co bude moderní, ale přesto čarodějné, kdo má pořád nosit ty mudlovské, že?

6. Ukážete nám něco ze svých nových modelů? Nějakou malou ukázku pro navnadění oka..

Ukázala bych vám toho více, ale bohužel je celá moje složka s tvořením ze šikmé ulice i do budoucna zmizela kdesi v útrobách… vlastně ani nevím čeho. Tak alespoň přikládám mojí verzi dívčí uniformy (podkolenky a boty nejsou mé ;-)). V budoucku mě najdete tam, co Wenai :)

obrazek

7. Jak vzniknul název vašeho butiku na Šikmé ulici? obrazek

V překladu znamená Měsíc nefritu, Moon je jméno mého rodu, sedí, protože ho mám ráda :) Nephrit je nazelenalý kámen a taky mé druhé jméno. Sbírám drahé kameny a nefrit… nefrit se mi ani tak nelíbí vzhledem, jako spíš jménem, takže aby to znělo :D Dala jsem ta slova dohromady a bylo to :)

8. Jak vy jste trávila své prázdniny?

Vcelku pěkně, i když některým týdnům se moc prázdniny říci nedalo :) Člověk si ani nemůže zalézt do klidu s tužkou v ruce, a když vyjímečně ano, pak jsou jeho plány realizovat jeho prázdninové nápady na Příčné ulici, zhaceny ošklivou spletí drátů, které mudlové občas říkají počítač…teď „hurá“ zpátky pro učebnice a sbohem prodloužená večerko. Na druhou stranu – vítejte nové nápady na tvoření! :)

Děkujeme slešně Eleanor za vyčerpávající rozhovor a budeme se těšit, čím novým nás v budoucnu ještě překvapí..

««« Předchozí text: Co nového na PU? Následující text: Nostalgie ze Šikmé ? Daria Drake Graham »»»

Lenůlie Čihůlková | 5.9.2008 Pá 09:03 | Nostalgie ze Šikmé | trvalý odkaz | tisk | 602x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Mel web 12.9.2008 Pá 20:38

Hm, zajímavé… já si sice v mudl škole čmářu na papír rádoby návrhy, jenže zrealizovat je by bylo pro mě mooooc velký problém :D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: