Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Nostalgie ze Šikmé - Lessien Séregon

Slečna Less je další v řadě nadějí našich zásobovačů krásných věcí..

obrazek

Z její tvorby v existenci Šikmé ulice bohužel nepředvedla mnoho svých kousků, avšak za ty, které vyšly by se nemusel stydět ani Armani Kouzlověr.A to je nějaký návrhář ve světě Houte Cotoure, že madam Angelo?

obrazek

Její šaty Fialové pokušení zdobí několik dam a dívek v Hogwarts a nemluvím o záplavě šperků, které ihned zmizely za výlohou Kříšťálové jeskyně. Co na to slečna Less?

1. Bohužel, ve vašem butiku jsme měli možnost objevit tak málo novinek. Avšak ty, které byly, většina přivítala s naprostým nadšením.. Není to škoda? Proč tak málo příspěvků?

Postupem času mě navrhování přestalo bavit a čas, který jsem měla předtím, jakoby se vytratil. Měla jsem spoustu věcí na práci a tuto činnost jsem musela vypustit.

2. Čemu dáváte přednost: tvorbě šatů, klobouků, či šperků?

Přednost bych spíše dala kloboukům, ale nedá se to říci na 100% jelikož maluji podle nálady.

3. Při uvedení na trh vašeho nádherného kloboučku Temné zjevení se vynořila na povrch malá aférka, kdy musela být smazána lebečka ze stuhy této skvostné ozdoby hlavy. Jak jste se s tím vyrovnala?

Byla jsem velice rozčilená, jelikož jsem o tom neměla ani ponětí a dozvěděla jsem se to způsobem, že na mě sudenti začali pořvávat po chodbách a chtěli vrátit peníze. Do této doby nechápu proč lebečka musela zmizet, když samotný Zmijozel má svou lebku jako svíci.

4. Nicméně, nezatrpkla jste a vznikla překrásná kolekce šperků. Jaký je to pocit vědět, že spousta dívek nosí návrhy právě od vás?

Je to zvláštní pocit. Ještě si pamatuji, když se na příčnou dostalo mé tílko s Playboyem. Byl to pocit na který asi nikdy nezapomenu. I teď mě velmi těší, že se nosí mé návrhy.

5. Věnujete se i nadále tvorbě nových návrhů? Pokud ano, ukážete nám něco ze své tvorby?

No v poslední době mi navrhování skutečně chybělo a jelikož se ztracený čas našel tak jsem začala znovu navrhovat. Bohužel zatím nic neukážu, možná později.

6. Jaké byly vaše prázdniny?

Prázdniny jsem si moc neužila, kvůli mudlovské škole na kterou jsem se musela učit a kvůli malému incidentu kvůli kterému jsem nemohla jet na letňák. Ovšem náladu mi zlepšili mí nejbližší přátelé tím, že za mnou přijeli na dva dny.

obrazek

Děkuji slečně Less za krátký rozhovor.

««« Předchozí text: Madam Malkinová Následující text: Madam Malkinová ve spárech zvídavých studentů »»»

Lenůlie Čihůlková | 18.9.2008 Čt 13:49 | Nostalgie ze Šikmé | trvalý odkaz | tisk | 466x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Mel web 4.10.2008 So 19:59

taky pěkné kousky :-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: