Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Úterý 18. 12. 2018

Nostalgie ze Šikmé ? Daria Drake Graham

obrazek

Koho jsme si vzali na paškál dále?

obrazek

Jako vítr do světa módy vrthla slečna Daria Drake Graham. Začínala nenápadně se skvostným spodním prádelkem a po dlouhé odmlce se vytasila s nádhernými modely rób, které drtí peněženky všech náročnějších dam a slečen na hradě..

1. Jak trávíte svou dovolenou, či prázdniny?

Vzhledem k tomu, že moje dovolená proběhla koncem května, kdy jsem navštívila Egypt a Izrael, tak letní měsíce trávím výhradně pracovně. V červnu jsem pobyla skoro všechny víkendy na chatě s přáteli, v červenci jsem poněkud nedobrovolně navštívila infekční a srpen věnuji zabydlování nového bytečku.

2. Pamatuji se, že při otevření kolekce šatů na karneval, které měli takový úspěch jste byla nařčena z kopírování.. Všechny jste ihned přesvědčila o opaku a předložila fotografie originálů, ze kterých jste čerpala. Jak vám tehdy bylo?

obrazek

Vztekala jsem se a zároveň mi to bylo líto. Sice byly zhotoveny dle předlohy, ale opravdu jsem si s těmi šaty dlouho hrála než jsem přišla na to co a jak, kde zaostřit, kde rozmáznout,…. Vyloženě jsem se těšila na nějaké povzbudivé komentáře :o) Pokud by mě tam ty lidičky nepodpořili, asi bych už nic jiného nepublikovala. Za což jim samozřejmě děkuji.

3. Nicméně v navrhování jste pokračovala i nadále a vznikl neméně úspěšný model šatů Mlžná chvíle. Ten úspěch byl pro vás jistě zadostiučiněním. Všem jste tehdy vytřela zrak a dokázala, že jste zkušená návrhářka.. Jaký byl ten pocit?

Tak tenhle návrch neměl být vůbec publikován :o) Chtěla jsem, aby každá kolekce byla zaměřena na nějaký jiný kus oblečení. A věřím, že se mi to povedlo. Bohužel kolekce kabátů mi dala víc zabrat, než jsem očekávala a do konce měsíce jsem to prostě nestihla. Tak jsem zalovila v šuplíku a vytáhla starší rozdělaný návrh šatů, poněkud narychlo ho dokončila a vystavila ho. Byla to taková „záchrana“. Ani jsem neočekávala, že by se šaty mohly dostat do síně slávy. Ostatní návrháři publikovali mnohem víc modelů, dokonce i zajímavějších a já pouze jeden jediný.

4. Pověsila jste návrhářství na hřebík, či někde v koutku opět tvoříte modýlky pro naše fintilky? (pokud ano, přiložíte nějakou malou ukázku?)

Návrhářství jsem rozhodně na hřebík nepověsila. Naopak mám spoustu nápadů, které bych chtěla pomocí malých pixlíků převést do reality. Ovšem zjišťuji, že mám problém je dokončit. Něco začnu, jednou nebo dvakrát se k tomu vrátím a pak to odsunu k pozdějšímu dokončení, které se většinou nekoná. Uvažuji, že si na chvilku odpočnu.

Slečna Daria nám poslaladva modely. Jeden pro pokladničení se věnující muže a Žluté šaty, které by prý ráda věnovala slečně Ilinoel Snidgetlové:

obrazek

Slečně Darii děkuji za přínosný rozhovor.. Kdo bude další hvězdou Šikmalice?

««« Předchozí text: Nostalgie ze Šikmé ? Eleanor Nephrit Moon Následující text: Madam Malkinová »»»

Lenůlie Čihůlková | 10.9.2008 St 12:39 | Nostalgie ze Šikmé | trvalý odkaz | tisk | 605x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Mel web 10.9.2008 St 20:28

ty žluté šaty jsou úžasné :D

reaguj[2]
George McBrave 12.9.2008 Pá 14:04

Nejen žluté, ale i Jack Sparowe je užasný :-D

reaguj[3]
Mel web 12.9.2008 Pá 20:34

jo, to jo :D líbí se mi u něj ten barevný „pramínek“ taky bych takový brala, i když možná v jiných barvách

reaguj[4]
EAN 13.9.2008 So 11:48

Já návrháře obdivuji. Jednou jsem se pokoušela o šaty a po půl hodině jsem to vzdala, jelikož výsledek byl značně nepěkný. Všem držím palce!

reaguj[5]
Mel web 13.9.2008 So 20:33

Jo, to já se pokoušela víckrát a i teď se pořád pokouším…. a to je jeden z důvodů, proč je obdivuju :D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: