Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Ladovy toulky krajem fialových krav a sbírky kolegy Nekra

Aneb další várka profesorského oblečení..

Prázdniny se nám pomalu chýlí ke konci a my tu pro vás máme další várku profesorských objednávek. I kolega Nekro si k prázdninám nechal udělat radost a vytasil se s dalším Nekropláštěm.. Kolikpak už jich asi má? Každopádně mu velmi sluší. Dělá čest jeho jménu. Kdože navrhnul tento skvost? Slečna Channah Cohen..

obrazek

Salón Tři Hůlky vyzbrojil do letních dnů Vycházkovým oděvem profesora Ladarda Papulku. Pan profesor je znám svým osobitým humorem, proto nás nepřekvapilo, proč právě takovýto oděv.. Ale přesto.. Odchytli jsme kolegu u dveří jeho voňavého kabinetu zeptali jsme se přímo:

obrazek

1. Ladarde, proč právě vycházkový oděv? Ukazuje nějak tvůj vztah k toulkám přírodou?

:)), vycházkový oděv jsem si ve Tvém salónu objednal zejména proto, protože mám ve velké oblibě krátké kožené kalhoty s padacím mostem a v krátkých kožených kalhotách s padacím mostem se mohu nejen brouzdati se rosou, či snídat v trávě, ale zejména mohu s pokorou mě vlastní odpovídat na pozdravy kolegů zdvižením kloboučku s kančí štětkou a kynouti pravicí lidu studentskému.

2. Nelze si nepovšimnout ?lehce? tyrolského vzhledu tvého nového obleku. Máš rád zemi fialových krav?

Děkuji, za tuto otázku. Mnoho lidí za zemi fialových krav bez zvláštního kouzelnického důvodu považuje mylně za zemi fialových krav Švýcarsko, neznaje jasné indície vedoucí k naprostému a zcela charakternímu zjištění, které dokazuje s naprostou jistotou tu skutečnost, že pravým a jediným místem původu fialové krávy je Severní Tyrolsko. A pokud mohu odpovědět na Tvou otázku, zda mám rád zemi fialových krav, musím prozradit, že ano.

3. Zaznamenal jsi již nějaký ohlas k této extravagantnosti?

Já svůj vycházkový oblek nepovažuji za nic co by byť úzce či dalece připomínalo něco extravagantního. Je pravda, že můj vycházkový obleček, tedy krátké kožené kalhoty s padacím mostem byly extra drahé, jsou extrémně šik a slušivé, ale zcela určitě nejsou vagantní, neboť, a to bych velice rád zdůraznil, zcela určitě nebrouzdám jako chudý potulný středověký student časem.

4. Blíží se nový školní rok. Prozradíš nám, jakou pikantnost chystáš na svou další objednávku? Alespoň malý náznak.. :-D

Mělo by to být něco, co má vztah ke koleji a tak uvažuji bud o vláčku nebo mašince:) Né zcela Vážně nejsem ještě rozhodnut co a zda si vůbec něco pořídím:) Vím, že máš mnoho práce a ostatní jistě žárlí na rychlost s kterou jsou moje modely vyhotoveny:))))

Ladarde, Ladarde.. šplháním k vyšším výkonům své drahé zhotovitelky tvých oděvů..ty ty ty.. ;-)

Toť zatím z profesorské módy vše-nový systém poukázek za platbu zvláštních objednávek nás zatím v sledování trochu pozdrží.. Ovšem to neznamená,že si nemají dávat pozor na to, co nosí naši studenti! :-D Naši skřítci vyzvědači jsou všude..

««« Předchozí text: Nostalgie ze Šikmé - Wenai Lafayette Následující text: Co nového na PU? »»»

Lenůlie Čihůlková | 28.8.2008 Čt 13:27 | Hradní móda | trvalý odkaz | tisk | 731x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
George McBrave 28.8.2008 Čt 14:26

Pěkné

reaguj[2]
Milík web 28.8.2008 Čt 20:10

Jé, konečně někdo kdo odhalil můj původ XDD

reaguj[3]
Arengil A. Heliodora 31.8.2008 Ne 22:24

Vida, vida…

reaguj[4]
John 2.9.2008 Út 13:46

no hlavně, jestli má kolega Papulka dost poukázek ;)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: