Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Madam Malkinová ve spárech zvídavých studentů

Jak jste byli informováni, madam Malkinová pořádala nedávno v podhradí exklusivní interwiew, kde hovořila o sobě, svých úspěších, nové kolekci, kde pečlivě vybírala kousky pro svůj obchod, který jsme jí navrhli.. Schůzka to byla určitě zajímavá a jelikož jste pár dotazů měli i vy, neváhali jsme se jí na ně zeptat. Berte prosím ohled na jakousi sebestřednost této úspěšné ženy..

obrazek

Dobrý den, nová kolekce strhla šílenství ve formě nakupujících fandů vaší značky. Jak se cítíte, jako obchod měsíce?

Přeci víte, že náš obchod nemá v Bradavicích konkurenci! Snad jen Famfrpálové potřeby jednou v roce zaznamenají úspěch návalu nováčků schánějící výstroj na chystané zápasy.. Zvykněte si jednou pro vždy, že jsme a budeme vždycky ve všem napřed..

Nu.. dobrá.. A co dvojice pánů T&T? Není to konkurence jako hrom?

Blázníte? Ty drahé nemoderní cáry.. Kdo by to kupoval??

Ehm.. nu raději z jiného soudku.. Co je pravdy na tom, že kolekce už nebudou tak časté, jako tomu bylo předešlý rok?

To je otázka nabídky a poptávky.. Dříve bylo méně zboží, zato více nakupujících jednotlivých daných kusů oděvů. Poslední dobou bylo zboží přemnožené, police v obchodě praskaly ve švech a spousta lidí neměla tolik financí, aby ukojila svou touhu zaplnit své šatníky takovou přehršlí oděvů.. a objevilo se i pár aktivistů zastávající názor, že dříve byly kolekce více očekávány, když nebyly tak časté a samozřejmé.. Chceme naplnit náš obchůdek opět tou tajemnou atmosférou očekávání a tajemství..

Snad se vám to podaří.. Jak často tedy budeme moci očekávat jednotlivé kolekce?

Letos nás už čeká pouze očekávaná Předvánoční kolekce, bez které by to snad ani nešlo.. V příštím roce se vrátíme ke starým tradicím a kolekce očekávejte zhruba dvakrát do roka a to v letním termínu a v zimě před vánoci.. Oblečení budeme od našich návrhářů pečlivě vybírat a věřte, že na naše pulty se dostane bezkonkurenčně nejlepší zboží..

Budeme se těšit..

Teď ještě z dotazů našich studentů – sl. Kim Sarah se ptá: Já bych měla dotázek, ohledně vašeho života.. Odkud vlastě pocházíte? A jaké jste měla dětství?

Své mládí jsem trávila na vsi, mé dětství bylo tedy pohádkově kouzelné plné zeleně a přátelských lidí.. Když jsme s rodiči občas odcestovali do města, měla jsem nádhernou možnost sledovat tamní oblečení, a porovnat ho s tím naším lidovějším.. Co mi to dalo do života? Naučila jsem se dělat kompromisy mezi tím, co lidé chtějí a co skutečně nosí.. Naše oblečení vybíráme pečlivě a s uvážením a možná to z nás dělá dlouhá léta tak oblíbený podnik na Příčné ulici..

Slečna.. ehm.. nebudu jmenovat..sl. Elanius se ptá: Zamilovala jsem se do Rudé šátkové sukně. Příští úterý máme mít svatbu a zajímalo by mne, kdo je ten šikovný autor, co ji navrhl? Kdo mi bude platit ty případné alimenty? :-)

Vaše nadšení pro tento rudý kus látky všemožně chápu.. Je vidět, že jej nesdílíte sama. Chci se zeptat.. na schůzkách sukni nosíte, či ne? Nedovedu si představit spojitost mezi vaší sukénkou a budoucím mateřstvím.. Jak moc se vašemu příteli sukýnka na vás líbí? Tak že vás podporuje v jejím nošení, či vás raději vidí bez ní? ;-) Možná by jste raději do budoucnosti měla zvolit jiný, méně přitažlivý kus oděvu.. nechceme přeci mít z Bradavic mateřskou školku.. :-D Ke svatbě gratuluji a s madam Lavender se případně dohodněte.. :-D

Jelikož madame Malkinová trochu spěchala, nestihla nám odpovědět na více dotazů. Nadále vám ale slibuje odpověď v jejím útulném krámku na Příčné č.p. 5. ;-) Děkujeme za rozhovor!

««« Předchozí text: Nostalgie ze Šikmé - Lessien Séregon Následující text: Novinky podzimní kolekce »»»

Lenůlie Čihůlková | 18.9.2008 Čt 14:51 | Čarodějné pohovory | trvalý odkaz | tisk | 576x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: