Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Novinky podzimní kolekce 3.

Do třetice všeho dobrého.. i zlého? ;-)

A máme tu třetí a poslední návštěvu do skříní našich osobností Hogwarts.. Naši skřítci opět sledovali, co kdo na hradě nosí a hlavně věci z nové podzimní kolekce, která už pomalu není novou.. Opravdu se ve vašich šatnících zabydlela.

Jako první zde máme slečnu Amandu Lembrijovou, která po vzoru slavného filmu zakoupila sobě vkusný krátký Kabátek sličných dam. Vypadá opravdu více než sličně-moc jí sluší a vyvolává dojem vkusně oblečené mladé dámy.. Dobrá volba ;-)

obrazek

Slečna Stella Moon Roose si vyšla ven v nových krátkých kalhotách Rudá zlost. Rozhodně v nich zlostně nevypadala a velmi dobře je dozdobila výraznou šálou..

obrazek

Slečna Samarela von Ždibec si vyrazila nejen ve velmi oblíbeném pláštíku,o kterém už jsme mluvili, ale hlavně použila nový Arabský šátek mladých rebelů. I medvídek u jejich nohou vypadá spokojeně.. :-)

obrazek

Model Přezkových kalhot jsem zatím na žádném z pánů neviděla, proto jsem opět požádala mého Mudloslava-pomalu si už na mé prosby o služby modela zvyká.. :-D

obrazek

Na četná přání o krátkou kolejní sukénku jsme zařadili do kolekce Kolejní sukýnku krátkou šněrovací. Na chodbě hradu jsme v ní přistihli například slečnu Angelu Savalier. Vhodně ji doplnila náušnicemi stejné barvy-je vidět, že má cit pro nezanedbatelné maličkosti..

obrazek

A máme tu poslední dva modely.. Profesorská krajková blúzka se šněrováním.. Kolejní verzi už jsme zde představovali, pro připomenutí zde třeba slečna Jasmína Archeryová. Jaképak moudra asi nosí ve svém deníčku? A nyní představíme i profesorskou verzi této jemné práce.. Doplnila jsem ji o dámské kraťasy Profesorské fialky. Pro mladé profesorky, které nejen hezky vypadají, ale i nádherně voní po fialkách..

obrazek

To je z naší kolekce vše a vy se můžete těšit na předvánoční kolekci.. Děkuji za pozornost.

««« Předchozí text: Novinky podzimní kolekce 2. Následující text: Plesová sezóna »»»

Lenůlie Čihůlková | 12.10.2008 Ne 13:19 | Novinky z PU | trvalý odkaz | tisk | 520x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Tydy 18.10.2008 So 10:14

Opravdu povedená kolekce… Už se těšim na dalšííí:)))

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: