Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Další hvězdy na Šikmé

obrazek

Mezi další vyhledávané návrháře na Šikmé patřila kolegyně Angela Grey-Slytherin, která se nijak netajila tím, že své modely sama nekreslí, jen hledá a upravuje.

obrazek

Díky tomu také vznikl její velmi populární předmět Houte Cotoure a pracuje na velmi zajímavé knize, která se snad brzy objeví na pultech Krucánků a Kaňourů. Máte se na co těšit! Bůh ví, kde všude madam Angela hledá své kreace, každopádně má šťastnou ruku.. Tady jen malá ukázka její prezentace na Šikmé:

obrazek

Ač později, tak s raketově úspěšným nástupem se u nás zabydlel butik Angely Imperial Serpent a Gity Hrdličkové. Jejich převážně zelené modely uchvacovaly kdejakého kritika Šikmé ulice. Slečna Gita rozhodně neusnula na vavřínech-ostatně její model Černý krátký kabátek s kožíškovým límcem jsme mohli zahlédnout v nedávné podzimní kolekci a doufám, že nás ještě do budoucna kdečím překvapí. Zde pár ukázek z jejího působení na Šikmé ulici:

obrazek

Anna Maria Salomeová, veselá dušička všech srazů se dlouho na Šikmé hledala, až jednou přišla s nádherným nápadem, kreslit modely na postavičky tužkou.

obrazek

Tehdy uchvátila svým výtvorem veškeré osazenstvo hradu a mě nezbývá, než gratulovat k výtvarnému nadání ;-) Škoda, že podobných obrázků jsme se nedočkali ve větším množství..:

obrazek

Těšte se na další celebrity Šikmé ulice!

««« Předchozí text: Hradní estéti Následující text: Novinky Tří hůlkové ;-) »»»

Lenůlie Čihůlková | 9.12.2008 Út 14:26 | Nostalgie ze Šikmé | trvalý odkaz | tisk | 616x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Avreyka 11.12.2008 Čt 17:31

Další nádherná veledíla… to patří do galerie XD :-)) Od madam Angely se mi strašně líbí ty první modré šaty (mno jo, havrana ve mně nezapřete XD ), od Gitušky jsou nádherné všechny – miluju ten její kabátek s kožíškovým límcem, je v něm krásně teplo, hmmm… No a Ann Marii, ty oboje šaty mluví samy o sobě, jen se chci zeptat – byly někdy na PU ty šaty od Ann? :-))

reaguj[2]
Gita 11.12.2008 Čt 21:15

lebezničkový balónek!!! IN LOVE

reaguj[3]
Lenůlie 12.12.2008 Pá 08:06

Šaty od Aničky na PU nebyly-nezapadli by tam a nejsou šity přesně na míru postaviček. To ale neznamená, že nejsou krásné pro očička na podívání ;-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: