Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Nekrology ze Šikmé?

obrazek

Slečna Cliodnová Paracelsus si nyní také užívá studené klima našeho mražáku, jako jedna z posledních adeptek, o níchž jsme psali.. Tato slečna se tak dlouho pokoušela kreslit hezké modely, až to jednou vyšlo a dostala se na Příčnou ulici.. Její věci byly stále lepší a lepší-zlepšovala se viditelně každou novou přehlídkou:

obrazek

obrazek Slečna Christina Bluemoon už náš hrad nenavštěvuje. Škoda.. mezi jejími modely se občas našla nějaká perla :-):

obrazek

obrazek Ani slečnu Ráchel Alessiu Eaudejoi jsem už v seznamu studentů nenašla. Připomeňme si jí alespoň těmito modely:

obrazek

Mrzimorská slečna Selena Enail Smithová. I od ní jsem si uložila to nej ze Šikmé ulice-pokochejte se:

obrazek

obrazek Tula Swarmsová.. I ta už opustila brány našeho hradu. Je zvláštní, kolik nadějných návrhářek zmizelo v nenávratnu. Na její kolekce jsem se těšívala. Občas se něco nepovedlo, avšak slečna patřila k těm, kteří získali obdiv hned od začátku fungování Šikmé ulice:

obrazek

obrazek Další slečnou, která už není mezi bradavickými (občas si teď připadám, jako bych psala nekrology.. :-D)je Yvaine ConstellationStar. Její Svetřík Děda Vševěda (na obrázku uprostřed) vlastní spousta z vás:

obrazek

Poslední obrázek patří návrhářkám, které se zdokonalily až ke konci působení Šikmé, tudíž z jejich tvorby jsou jen střípky toho nejlepšího. Když to shrnu-vypadá to asi takto:

obrazek

Slečna Nellie už u nás také nefunguje a slečna Cloe Svan užívá mražáku.. Ostatním jen malý vzkaz: Nezatraťte svůj talent a navrhujte, navrhujte, navrhujte.. :-)

Toť ze vzpomínek na Šikmou ulici vše a já se těším, že vám v budoucnu představím jiné nadějné návrhářky,které na hrad přibyly. ;-)

Šikmé ulici věčnou slávu-VIVAT! :-)

««« Předchozí text: Módní šlechta prosinec 2008 Následující text: Novoroční kolekce »»»

Lenůlie Čihůlková | 5.1.2009 Po 08:59 | Nostalgie ze Šikmé | trvalý odkaz | tisk | 590x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Tula Swarmsova web 5.1.2009 Po 12:26

Děkuji slečně Lenůlii za tak krásný komentář k mým návrhům… Sice už nejsem na škole, ale stále sleduji módu v Bradavicích… a kdo ví… třeba se jednou zase vrátím…

reaguj[2]
Lenůlie 5.1.2009 Po 12:51

Jsem ráda, že sledujete čaro-módu i za branami Bradavic.. ;-) To opravdu potěší :-)

reaguj[3]
Mel 6.1.2009 Út 14:16

téda… taky bych ráda uměla navrhovat :-) chjo, ale děsně se mi líbí ty barevný od Ráchel, modrý od Selen a zelený od Tuly

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: