Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Novoroční kolekce

Neuplynulo ani pár dní po poslední kolekci a jednoho večera mi přiletěla spěšná sova od kolegy Johna Werewolfa, jestli mě může navštívit.

Oheň v krbu vesele plápolal, když John vstoupil s veselou novinou. Rychle jsem mu nalila trochu teplého kakaa a nedočkavě poslouchala. John mi vyprávěl o cestách naší bývalé návrhářské ikoně Niam i Tir-na-nog, která cestovala po severských zemích. Potkala několik severských návrhářů a studovala tam jejich módní styl.

Osud tomu chtěl, že potkala právě kolegu a nabídla mu několik kousků ze své nové kolekce.. Kolega správně vytušil, že takovou kolekci si nemůžeme nechat ujít a vyřídil vše potřebné.

Nyní po několika dalších dnech máte díky němu a slečně Niam možnost vyzkoušet příchuť severského chladu..

Jako první nás jistě zaujme nádherný Polární komplet. Praktický, obsahující vše potřebné k životu za polárním kruhem.

obrazek

Severský rolák pletený z tajné rostliny, která roste na severských pláních je další ochutnávkou. Zkompletovat jej můžete s Jezdeckými kalhotami středověkého střihu. Povšimněte si prosím i mých Vydřích kozaček.

obrazek

Roláček můžete doplnit i o Medvědí vestu vyrobenou z nebělené medvědí kožešiny. Možno nosit i jen tak, jak prezentuji já.. Kolega model vyzkoušel i pánskou verzi Vydřích kozaček a nemohl si je vynachválit.

obrazek

Je vám stále zima? Což takhle Hřejivá bunda vyrobená z vydří kůže. Kožešina u krku je z kožichu ledního medvěda, nebělená. Namísto knoflíčků je zapínání z kožených pásků. Vaší pozornosti nemohou ujít ani moderní hřejivé Medvědí sněhule, vyrobeny z ledního medvěda. Nikdy nepromoknou ani se neobalují sněhem.

obrazek

Pro slečny parádilky je tu skutečně nádherný Zdobený korzet zdobený zlatou nití. Halenka je tvořena z věčně zmrzlých vloček nejbělejšího sněhu pod sluncem.

obrazek

Naopak pro mužné typy máme v nabídce Tuniku ledového muže. Je vyrobená z malých proužků vypracované vydří kůže. V profesorských i kolejních barvách..

obrazek

Velkým hitem bude jistě i Plášť splynutí šitý z ledových ker. Jeden už jsem zaregistrovala i na svém vlkodlačím kolegovi, a ani já jsem neodolala. Plášťů není nikdy dost.. Možno kombinovat s Bělostným rouchem které je omotáno kolem hlavy. Chrání před prudkým větrem a sněhovou vánicí.

obrazek

Nakonec pár nezbytných dopňků jako jsou příjemné a velmi hřejivé Kožešinové klapky, které jsou vyráběny z kožešiny ledního medvěda, či černá Elfí čapka navržená speciálně pro elfí populaci.

obrazek

Co je však nejdůležitější, slečna Niam přislíbila kolegovi i další možnou spolupráci, pokud se někdy v budoucích měsíců v pořádku vrátí zdalších cest.. Budeme jí držet palce a těšit se třeba někdy při další skvělé doplňkové tématické kolekci ;-)

««« Předchozí text: Nekrology ze Šikmé? Následující text: Dámské domácí pláštíky Tříhůlkové »»»

Lenůlie Čihůlková | 5.1.2009 Po 12:32 | Novinky z PU | trvalý odkaz | tisk | 740x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Wenai 5.1.2009 Po 14:10

Zásadně protestuji, proti šití z pravých kožešin, populace vydar a ledních medvědů je už takhle dost ohrožená a když se do ní opře ještě i kouzelnický módní průmysl, tak tyto zvýřata nemají šanci na přežití. Jinak velmi obdivuji Polární komplet a Zdobený korzet.

reaguj[2]
John 5.1.2009 Po 14:34

vidíte a zrovna polární komplet by se bez vydřích kůží a medvědích kožešin jen těžko dal ušít, aby byl i prakticky :-P

reaguj[3]
Clea Haliová 5.1.2009 Po 14:36

Já doufala že je to umělina!:D

reaguj[4]
Kate web 5.1.2009 Po 22:22

A jak příjemně hřejou :)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: