Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Úterý 18. 12. 2018

První bulváry z podhradí

Jistě jste zaznamenali mou soutěž o to, kdo toho vyštrachá co nejvíce o kouzelných bytostech tam dole v podhradí.. Náš svět se jen hemží různými zajímavými osobnostmi.. A jak se tak říká: kdo jiný z nich udělá hvězdy, než právě bulvár? O kom se píše, o tom se ví..

Slečna Leonasa D Arte pro nás zjistila pár takových ?zaručených zpráv.. Nechť si je každý přebere, jak chce..

Skandál – Bonny Kliďas skončil u Munga

(Sv. Mungo) Bonny Kliďas (26), známý baskytarista z kouzelnické death-metalové skupiny Mozkomor, byl před několika dny hospitalizován v psychiatrickém pavilonu u Svatého Munga. Hudebník sem byl převezen v naprostém utajení po nepodařeném natáčení videoklipu jejich nové písně Polib mě jak Mozkomor. Svědkyně, která nechce být jmenována uvedla: ?? bylo to strašné. Všude zima a chlad? a Bonny se nemohl bránit? a najednou měl úplně prázdný výraz??

Členové kapely dlouho popírali, že by se Bonny u Munga vyskytoval, ale nakonec přiznali barvu. Zpěvák Brit Hezounek (23) se nám později svěřil:
?Byla to tragická nehoda. Chtěli jsme mít ve videoklipu mozkomora, který by Bonnyho políbil. Samozřejmě mělo jít o převlečenou dívku a ne skutečného mozkomora, ale náš producent sehnal kdesi opravdového mozkomora, prý kvůli autentičnosti. Bohužel Bonnymu to zapomněl říct.?

obrazek

Bonny Kliďas tak skončil bez duše naprosto nadobro u Svatého Munga. Zbylí členové kapely začali hledat náhradu, ale prý to nebude nijak jednoduché. Není tedy jisté, jestli vyjede i letos kapela Mozkomor na své turné, ale jedno víme jistě ? Bonny Kliďas už má jasno v tom, jak líbá Mozkomor.

Neuvěřitelné ? 65 let žila s mantichorou

(Skotsko) Manta Podivná (75) ze Skotského Inverness žila 65 let v jednom domě s mantichorou aniž by o tom věděla. Když jí bylo deset, přestěhovala se z Edinburgu se svým otcem do skrytého zámku v Inverness, kde zůstala dodnes. Sídlo jejich rodiny tu stojí již několik generací a jen málokdo ho znal důkladně.

Paní Manta, protože nemá žádné dědice se rozhodla předělat zámek v muzeum a předat ho kouzelnickému světu. Ministerstvo tedy rozhodlo o kompletní rekonstrukci a prohlídce, aby se zajistilo bezpečí pro všechny budoucí návštěvníky. Při prohlídce podzemí však narazili na mantichoru.

obrazek

?Nemohl jsem tomu uvěřit,? sdělil nám jeden z pracovníků ministerstva. ?Bylo to prvně, co jsem viděl mantichoru naživo a už nikdy bych ji nechtěl vidět zase.? Mantichora se však překvapivě nechovala nepřátelsky a nechala se celkem v klidu odchytit lidmi z oboru nebezpečných zvířat.

?Byl to 67 letý samec, značně vysílený a nemocný,? vysvětlil nám odborník na mantichory Boris Kulhavý (69). ?Ale po doléčení a přibrání několika kil ho budeme moci vypustit do mantichoří rezervace.?

Paní Manta nám přiznala, že tušila o nějakém zvířeti v podzemí, ale prý jako malá viděla jen jakousi ošklivou kočku, o které si myslela, že už dávno pošla. No jak je vidět, někdy si nemůžeme být jisti ani tím, co máme doma.

Tolik pro vás sl. Leonasa a vy se můžete těšit na další nej skandály, které jste mi poslali.. ;-)

««« Předchozí text: Módní šlechta - leden 2009 Následující text: Převzetí ceny Módní šlechty-leden 2009 »»»

Lenůlie Čihůlková | 10.2.2009 Út 14:12 | Skandály z podhradí | trvalý odkaz | tisk | 395x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: