Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Převzetí ceny Módní šlechty-leden 2009

Jistě jste zaregistrovali další vítězství v soutěži Módní šlechta-tentokrát za měsíc leden. Je až zvláštní, že v takovém množství mužných obrázků (a zvlášť, pokud mezi nimi byl i ten s obrázkem našeho slunce jasného.. ehm.. tedy pana ředitele) zvitězila křehká slečna. Není jí nikdo jiný, než slečna Lillith Arcania.

Gratuluji za vítězství Módní šlechty-leden 2009 ;-) Jste nejen náročná v oblékání, ale i ráda modely navrhujete (a troufám si říci, že dobře), baví vás to?

Moc. Miluju pixeling a baví mě se s tím patlat klidně i celé hodiny – jsem totiž hrozná perfektcionistka. Ale řekla bych, že jsem teprve jen začátečník. A strašně ráda kombinuji :-)

V zimní kolekci se objevilo spoustu věcí navržených vámi, jaký je to pocit, vědět, že na PU je něco s vaším jménem?

*Fascinující. Je hezké, když někdo ocení vaše výtvory, nad kterým jste strávila dost času. Zajímavý pocit, jak někdo nosí váš návrh… * 8-)

Vaše hlasy v soutěži Módní šlechty zaznamenaly raketový vzestup hned od začátku. Co si o tom myslíte?

Ehm… tohle jsem vůbec nečekala. Přišla jsem na to až někdy v půlce týdne a dost mě šokuje výsledek :D Nevím co na to říct, snad jen – děkuji ;-)

Na závěr vám chci popřát vše nej do dalšího měsíce, hlavně spoustu energie v studiu čarodějných věd a doufám, že se vám maska líbí ;-)

obrazek

««« Předchozí text: První bulváry z podhradí Následující text: Nové kousky na PU »»»

Lenůlie Čihůlková | 10.2.2009 Út 14:52 | Módní šlechta | trvalý odkaz | tisk | 465x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
T.V.T 16.2.2009 Po 15:20

Gratuluji :-)

reaguj[2]
Mel 18.2.2009 St 06:25

Taky gratuluju, sl. Lilith

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: