Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Neděle 20. 1. 2019

Převzetí ceny Módní šlechty-únor 2009

Únorová vítězka Módní šlechty je studentka nebelvírské koleje Bilkis Blight. Pro odměnu si přišla včas a mě stále napadá, že tato umělecky tvořivá dívka (vyrábí krásné přírodní šperky)je vlastně skromné tiché stvoření. I když ve Velké síni je jí víc než vidět..

Vaše kolejní halenka červené barvy vám přinesla štěstí. Rudé vlasy k doladění.. Zkrátka máte styl..

Och, děkuji. :-) Jsem moc překvapená, popravdě jsem zjistila, že jsem navržená až předevčírem… :-)

Jaký vztah máte k červené barvě? (a nemyslím zrovna jen to, že je to vaše kolejní barva)

Díky za pochvalu, ale nejsem si vědoma toho, že bych měla nějaký styl, jen mám ráda sladěnost, není to, abych tak řekla, nějaká snaha být výrazná nebo tak. A taky jsem si řekla, že v novém roce je čas na nový účes. :) Mám červenou barvu velmi ráda a není to jen tím, že jsem z Nebelvíru. Červená je pro mě něco jako symbol. Přináší mi radost, řekla bych, že je to prostě moje barva. :-)

Jste ve Velké síni poměrně oblíbená osoba, řekla bych.. Myslíte, že i to pomohlo vašemu vítězství?

Nevím, jestli se dá mluvit o oblíbenosti, snažím se prostě být přátelská… A když můžu, pomůžu. A hrozně ráda si povídám, lidi mě zajímají. Možná to trochu pomohlo, ale asi nijak výrazně. :-) Popravdě jsem ani nikdy nedoufala, že bych se mohla dostat do módní šlechty, takže jsem zjistila, že jsem nominovaná až předevčírem.

Koho vy jste tipovala jako vítěze?

Mně osobně se líbily všechny modely zúčastněných, ale nejvíc asi model Larrie Larstonové, ten byl opravdu úžasný, krásně barevně sladěný a dotažený do konce. :-)

Z jakých materiálů vyrábíte své šperky? A jak vás tato záliba vůbec napadla?

Své šperky? To se moje šperky dostaly až k Vašim uším? Vyrábím především z přírodních materiálů, s těmi si rozumím. Takže dřevo, kámen a kůže. Vypomáhám si kovem, nejčastěji drátkem, a občas štrasovými kamínky a skleněnými korálky, to když přírodní barvy nejsou k dostání. A samozřejmě barvou a lakem. Vyrábět mě napadlo už kdysi, na základní škole, to bylo nejdříve jen dřevo a kůže, opravdu v téhle podobě, mě to napadlo až ve chvíli, kdy madam Eillen potřebovala něco vyrobit. A teď se bavím vyráběním nejen pro ni, ale i pro sebe a ostatní. :-)

Kterou barvu máte u svých výtvorů nejraději?

Myslím, že by každý čekal, že řeknu červenou, ale popravdě je to fialová. Není tolik výrazná, ale má v sobě něco navíc, nedokážu to přesně popsat. Převážně používám almandin (druh pyropu), takže přírodninu, a s tím se dobře pracuje. Jen je mi občas líto, že ho musím rozbít na kousky… Ale mám ráda i ostatní barvy, třeba zelenou.

obrazek

Slečna odešla se svou odměnou a vy si stále dávejte pozor na naše kritické oči vševidoucí.. ;-)

««« Předchozí text: Simsí svět hýbe Bradavicemi? Následující text: Soutěžíme se simsími modely »»»

Lenůlie Čihůlková | 13.3.2009 Pá 13:40 | Módní šlechta | trvalý odkaz | tisk | 358x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: