Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

I hvězdy hudebního nebe mají problémy?

Prvotřídní bonzy skřítků šmíráčků Alismy Bailly Fisto.. Co si pro nás připravili z podhradních drbů?

Lauren Hifrová opustila své hypogrify!

Známá zpěvačka skupiny Sladké dračice rozprodává své stádo hypogrifů. Laure, která ještě před dvěma týdny v rozhovoru pro časopis Mladá čarodějka prohlašovala, jak své hypogrify miluje a jak s nimi každý den tráví veškerý volný čas, si našla jiného mazlíčka. Tím se stal nebezpečný drak ? čínský ohniváč. Lauren pro něj staví ze starých stájí hypogrifů velký ohnivzdorný výběh, ale jak prohlásila její sousedka, herečka Mounty Lope, stejně se sousedi radši rozhodli odstěhovat, neboť znají Laurenin přístup ke zvířatům.

obrazek

Hlavní hvězda Sladkých dračic již totiž vystřídala vše, od kluběnky, po huňáče a jediný důvod, proč nechovala i mantichoru byl, že jí ji hned po převzetí zabavilo Ministerstvo kouzel. Většina jejich takto odložených zvířat putuje na její farmu na Novém Zélandě, kde má speciální rezervaci, kde prý ?dává zvířatům druhý smysl žití.?

Skupina na ochranu kouzelnických zvířat však už sepisuje petici, aby Lauren byl čínský ohniváč odebrán. Dle jejich názoru je naprosto nevhodnou opatrovnicí a zvíře bude pod jejím velením strádat. To však lze jen těžko dokázat, neboť pan Hifr, Laurenin otec je šéfem Odboru ochrany kouzelnických zvířat a jak sám prohlásil, postará se o to, aby se každé zvíře v jeho dosahu mělo jak v bavlnce.

Bude to Sara a nebo Helga?!

Přímo v nitru světoznámé hudební skupiny Sudičky to vře. I když jejich poslední deska Kouzla nás přemohou byla velice úspěšná, otázka jejich budoucí kariéry visí na vlásku. Několik týdnů putovaly hudebním světem dohady, jestli to nebude tím, že se jedna ze zpěvaček ? Helga du Dang, otrávila po přílišném požívání výměšků z kluběnky. Ovšem Veneficus Tempus exluzivně přišel děsivou pravdu. Žádné výměšky z kluběnky, žádné jiné další vlivy… Jako vždy za tím stojí skryté vášně a touhy. Bubeník Hans se totiž zapletl do milostného trojúhelníku!

obrazek

A ne aby si vybral nějakou ze svých fanynek, začal si hned naráz se zpěvačkou Helgou a saxofonistkou Sarou. Dámy však brzy na jeho zákeřnost přišly a projevily se jako velmi inteligentní. Místo toho, aby se začaly nenávidět, hezky si promluvily a vše vyjasnily. Když zjistily, že ani jedna o přítomnosti té druhé nevěděla, společně se vrhly na Hanse. Ten měl štěstí a skončil U Svatého Munga pouze s bolákovitou kletbou a třemi zlomenými žebry.

S oběma ženami již bylo rozpoutáno soudní řízení, ale podle všech předpokladů, vyklouznou jen s pokutou, protože jako soudkyně jim byla přidělena známá odpůrkyně mužů Helen Frosová.

Tím drby slečny Alismy Bailly Fisto nekončí-těšte se na další ;-)

««« Předchozí text: Magický hábit Následující text: Módní šlechta - březen 2009 »»»

Lenůlie Čihůlková | 30.3.2009 Po 18:36 | Skandály z podhradí | trvalý odkaz | tisk | 398x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: