Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Z bonzáčku sl. Alismy Bailly Fisto podruhé

Aneb další drby z podhradí slečny Alismy..

Mladá hvězdička na dně!

Nová Simon Cartrová. Objev dnešní doby. Dítě se zlatem v hrdle.. Tak těmito všemi názvy byla nazývaná patnáctiletá Joie Loopová, mladá nadějná zpěvačka, i přes mnohá podezření, že její sladký hlásek je kouzlem upravený.

I přes tato obvinění však dívka dosáhla nebývalých úspěchů a minulý rok se dokonce umístila na druhém místě v soutěži O Nejtalentovanější kouzelnici. Jak je však vidět, sláva a bohatství není vše. Joieni rodiče bohužel výchovu své pubertální dcery nezvládli. Není divu, vždyť její matka je známou aktivistkou v skupině podporující zrovnoprávnění hypogrifů a dalších bytostí. A tak nadějná zpěvačka místo pobývání doma, cvičení si hlasu a studia, našla útočiště v nechvalně proslulém baru U tří kočiček.

obrazek

Tam musela být včera zatčena Ministerstvem pro agresivní používání kouzel a dokonce se uvažuje, že bude muset projít převýchovným programem. Joie se totiž v doprovodu dvou mužů nevalné povahy nejen opila ohnivou whisky, ale také pak vyvolala hádku s vedle sedící kouzelnicí, protože nabyla přesvědčení, že dotyčná se snaží její přátele odlákat. Hádka by mohla dopadnout špatně, ale díky značně podroušenému stavu obou dam došlo pouze ke škrábancům.

Bylo to vydírání?!

Již před několika lety rozvířila kouzelnický svět aféra známého kouzelníka, bylinkáře a zástupce Odboru kouzelnických zvířat, Alfreda Nitrise. Tento muž jednoho dne záhadně zmizel s celou svou rodinou a nezanechal za sebou jedinou řádku. Když se do pátrání pustilo Ministerstvo v podezření, že by se mohlo jednat o nanejvýše zákeřný únos, došlo k hrozivému zjištění. Nejednalo se sice o žádnou vraždu, ale špíny po Alfredově činu zbylo mnohem více. Abychom byli přesnější, po Alfredovi zbyl prázdný dům zaplněný dluhy, nesplacenými účtenkami a stejně na tom bylo nejen jeho konto u Gringottů, ale i státní trezor Odboru kouzelnických zvířat. Jak se zjistilo, Alfred veškeré dobročinné příspěvky na záchranu rozsáhlé dračí rezervace ve Walesu nechal přepsat na svoje konto, zatímco draci dál zmírají ve zničeném prostředí a s neustálou hrozbou, že se k nim přiblíží mudlové.

Veneficus Tempus však exluzivně zjistil další možnost. Dle nejrůznějších ohlasů je možné, že Alfred byl bezostyšně vydírán svým pobočníkem Pineapplem, neboť ten jediný věděl, že Alfredova manželka je ve skutečnosti muž.

obrazek

Ministerstvo se k této možnosti zatím odmítlo vyjádřit..

««« Předchozí text: Převzetí ceny Módní šlechty-březen 2009 Následující text: Magické hábity v Bradavicích »»»

Lenůlie Čihůlková | 16.4.2009 Čt 09:31 | Skandály z podhradí | trvalý odkaz | tisk | 404x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Header 23.4.2009 Čt 13:51

Tak to je skandál něco takového bych v životě nečekala.Jsem znechucena.http://mudlotisk.mys­teria.cz/i/smajly/confused.gif

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: