Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Převzetí Módní šlechty-květen 2009

Už předposlední cenu Módní šlechty vyhrává slečna Kate Resea. Skvělá chytačka za nebelvírský famfrpálový tým, majitelka Ceny Godrika Nebelvíra, letošní absolventka sedmého ročníku..

Zajímá vás něco více o této slečně? Nenechte si ujít náš minirozhovor:

obrazek

Vyhrála jste předposlední Módní šlechtu za měsíc květen, jaký je to pocit?

Jsem moc ráda. Nikdy jsem nevěřila, že bych se mohla dostat jen do výběru Módní šlechty, ale dostala jsem se :-) A dokonce vyhrála, takže jsem opravdu velice moc šťastná. Byla jsem v šoku, jen když jsem se tam zahlídla, prvně jsem myslela, že je to jen někdo podobný mě :-D Ale pak jsem zjistila, že jsem to opravdu já :-) Hodně to člověka potěší ;-)

Móda vám není cizí, velmi ráda navrhujete, jak víme ze spolku Skrývanky pod Magnólií. Myslíte že to volbu hodnotících nějak ovlivnilo?

Netuším. Každý dává hlas podle něčeho. Možná někteří pro mě hlasovali právě kvůli tomuto. Nicméně, vždy když jsem hlasovala já pro někoho, vybírala jsem podle toho, co se mi líbilo. Nikdy né podle oblíbenosti, podle toho, jestli je v nějakém spolku, nebo tak. Jen jsem si možná dokázala vybrat tak pěkně díky navrhování ;-D

Letos skládáte závěrečné zkoušky OVCE.. Můžeme se zeptat z jakého předmětu? Jaké jsou bezprostřední pocity?

Už jsem složila, z Literárního semináře. Víte, OVCE jsou něco moc velkého. 7 let tu studujete (ehm, ten minulý rok, kdy jsem se k skládání OVCÍ nedostala vynechám :-D) a najednou taková velká zkouška. Písemná část je v pohodě, na tu máte hodně času, ale pak přijde to ústní zkoušení. Měla jsem pořádný nervy a ačkoliv na mě p. profesorka Anseiola Renine Rawenclav vybafla s lehkými otázky já jsem přemýšlela, jestli teda je to tak nebo ne. :-D Nervy jsou strašné potvory ;-D Teď se ale cítím tak mírně odrostle. Když vidím pobíhající studenty 1. ročníku. Jsou tak malé :-) Taky jsem takhle pobíhala a ani jsem ve snu netušila, že bych se někdy k OVCím dopracovala. Rozhodně je to zkušenost, která mi hodně dala..

Další otázky bych položila z toho co jsem vyčetla z vašeho infa-jen krátká hesla a velmi stručně (klidně heslovitě) se vyjádřete..:

HC Kometa?

Prostě modrobílá šlechta :-) Kvůli tomu jsem dokázala vyhodit i 4000 mudlovských peněz za permanentku.. KOMETKA!!!! :-*

Pokémoni?

Seriál mého dětsví, který sleduji i teď… Pikachu, pika pika chůůůů :-D (malé p.s. – nejlepší jsou beztak ohniví pokémoni! :-D)

Famfrpál?

Srdcová záležitost na Hog.

Co by jste provedla člověku, který by vám z dobré vůle věnoval melounovou žvýkačku? :-D

Né, melounový žvejkačky nééé! :-D Samozřejmě asi podle toho, kdo by to byl. Kdyby mi melounovou žvýkačku dala například mamka, asi bych ji do patřičných míst jistě neposlala.. :-D Ne jsem hodný člověk, který by si žvýkačku vzal, a při nejbližším koši ji tam vyhodila ;-D Já si nemůžu pomoc, ale mě ta chemická chuť, která má být melounová nedělá dobře.. Fuj, blé! :-D

Nějaký vzkaz všem hodnotícím do Módní šlechty?

No tak moc děkuju všem těm, kteří mi ten hlas dali :-) A dále jim poděkovat za to, že hodnotí, protože to oni dávájí ten život do Módní šlechty. K čemu by nám byla, kdybychom neměli lidi, kteří by to ohodnotili? :-) A ještě jednou, děkuji za hlasy, moc jste mě tím potěšili ;-)

««« Předchozí text: Módní šlechta-květen 2009 Následující text: Druhá část letní kolekce je tu! »»»

Lenůlie Čihůlková | 26.6.2009 Pá 12:30 | Módní šlechta | trvalý odkaz | tisk | 383x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Clea 27.6.2009 So 08:17

Jj, ohniví pokemoni sou nej:D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: