Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Jak na Nový rok..

Nedávno jsem vám slibovala novou návrhářskou soutěž a skutečně ve dnech svátečních proběhla.
Naši návrháři, i nenávrháři se opravdu činili a všichni dohromady mi navrhli opravdu krásné šaty, jak pod náš vánoční smrček, tak na oslavu Nového roku. Opravdu bylo z čeho vybírat, posuďte sami:

Tak třeba slečna Cassiopeia Sagitta navrhla krásné společenské šaty, které vidíte zde a takto je okomentovala:
Tento model byl inspirován champanským na slavnostním stole v doprovodu červené barvy, která krom toho, že je klasickou vánoční barvou, tak i vystihuje dynamiku a očekávání nového roku, proto taky takto vypadají..

obrazek

Jsou krásné, děkuji :-)

Kolega George McBrave navrhnul dva modely, jeden vánoční a druhý stvořil pro noc silvestrovskou.. Uhodnete, který je který? ;-)

obrazek

Slečna Madidess Leevian se pokusila o teplé vánoční šaty s delším rukávem. Jako doplňky zvolila cesmínovou gumičku, červené nadkolenky a bilé kozačky. Cesmína zdobí i šaty. Nádhera!

obrazek

Mintaka Orionis navrhovala šaty poprvé a trochu se ostýchala, ale myslím, že není proč-oboje šaty jsou moc hezké a těším se na další podobné pokusy v jiných návrhářských soutěžích :-)

obrazek

Slečna Noxy Silverssson pověsila šaty na ramínko v mém kabinetě s nesmělým vzkazem. Jsou v krásné červeně vánoční barvě a velmi mě potěšili:

obrazek

Slečna Selena Enail Smithová potěšila i mého Mudloslava (i když žlutou on nerad ;-) ) a navrhla šaty i pro něj-pánové se jistě rádi inspirují a dámy pokochají..

obrazek

Slečna Georgia Laura Henley mi pozdě, ale přece složila poklonu těmito nádhernými rudými šaty-děkuji :-)

obrazek

Poslední a nakonec jsem si nechala róby od slavné Sirael de Gevaudan, která už pro Příčnou ulici navrhla spoustu krásných modelů. Nádhera, hned bych si koupila od každého modelu kus.. Ty červené jsem si zvláště zamilovala.. :-)

obrazek

Všem mladým návrhářkám velmi děkujia těším se u další návrhářské soutěže :-) Pokud někdo bude mít zajímavý nápad na téma, ráda přijmu jeho sovu.. Krásný Nový rok všem!

««« Předchozí text: Šťastné a veselé Následující text: A pak že jarní vlaštovky ještě nepřilétly.. »»»

Lenůlie Čihůlková | 1.1.2010 Pá 21:05 | Hradní móda | trvalý odkaz | tisk | 865x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Avreya 2.1.2010 So 17:19

Ty poslední dvoje jsou úchvatné, obzvláště ty zelené in love :D Jinak tleskám všem návrhům, jsou opravdu krásné :)) šťastný nový rok! :))

reaguj[2]
Channah 3.1.2010 Ne 19:03

Lol :D George pořád předělává staré šaty a posílá je furt dokola do dalších soutěží? :D

reaguj[3]
Noxy 7.1.2010 Čt 18:32

Já si říkala že jsem je už 100% viděla :D

PS: Slunce má modrou barvu, že?

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: