Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Školní ročenky

Nedávno jsem Vás požádala o školní ročenky Vašich kolejí. Ani jsem nečekala takový ohlas, sešlo se jich opravdu mnoho a proto uveřejnit si dovolím opravdu jen ty nejnápaditější. To ale neznamená, že ostatní by pokulhávali vzadu. Všichni jste se moc snažili a za příspěvky velmi děkuji. Budiž Vám ostatním kompenzací alespoň hrst slíbených srpečků.

A nyní k těm nej:

Slečna Alanise Olien Harlin poslala krásné tablo Mrzimoru:

obrazek

Drahá paní profesorko :-)
Poslala jsem vám externí sovou můj příspěvek do téhle soutěže. Jedná se o tablo pro rok 2010 – bohužel tam nejsou zachyceni všichni, odmítali se nechat vyfotit.
Kolejní dech jsem se snažila dodat kouzlem prolínání – na každém kusu pergamenu můžete vidět jezevce. Snad se bude líbit a nepoženete mě s mínuskem… :-)

Ne opravdu nepoženu, moc se mi líbí ;-)

Zapojili se i nováčkové, což mě těší, tak třeba slečna Caitlin Galbraith:

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Dobrý den, jelikož jsem nováček (tudíž nemám zařazení do koleje), posílám ročenku, kterou jsem složila ze správy všech kolejí. Doufám, že to nevadí :-)

Rozhodně nevadí-je ta dobrý nápad! :-)

Mrzimorská slečna Chloe Phoenixová odeslala krásnou práci:

obrazek
obrazek
obrazek

Dobrý den, posílám ročenku na mail, ale nevešlo se mi to všechno na jeden obrázek, tak jsem to musela poskládat celý Mrzimor na 3 obrázky a pak tam je jeden obrázek, kde jsou všichni společně dohromady. Jsou na noční obloze proto, že shledávám obsazení Mrzimoru hvězdným a žluté zářivé hvězdy a tmavá černá obloha to je jako kolejní barvy žlutá a černá, tak mě připadalo, že se to k Mrzimoru hodí. Všichni tam budou zářit jako hvězdy. A poslední obrázek je fotka, ke které jsem přidala ještě print situace, která nastala v kolejce. Naše prefektka se rozhodla jak se udržet a dostat co nejvýš v žebříčku bodování tak, že budeme stavět na sobě pyramidu a jak to dopadlo si můžete přečíst na tom krátkém printu, který jsem přiložila navíc a podívat se na tu pyramidu ze spolužáků na obrázku.A to je vše, doufám, že to v mailu všechno najdete krásný den přeji, mějte se hezky – Chloe Phoenixová :-)

Moc děkuji, nádhera! :-)

I zpracování slečny Janel Weil se mi moc líbilo-posuďte sami:

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Tak jsem nakonec upatlala nějakou tu ročenku naší koleje, momentky nějak nejsou můj šálek kávy :-) Tedy ročenka Léto 2010 za Havraspár.
Pozn.: Na obrázcích jsou jen ti studenti, kteří tu během roku opravdu fungovali, tedy bez těch, co teď těsně před začátkem prázdnin vylezli z mrazáku či si obnovili identitu.

S pozdravem Janel W.

Nevadí, slečno-úplně stačí takto :-)

I slečna Kate Resea se nedala zahanbit a ukázka jedné strany tabla je zde (ostatním ročníkům se omlouvám, ale slečna si dala tu práci vyrobit všech sedm ročníků, takže v rámci úspory uvádíme pouze jednu stránku této vyjímečné knihy):

obrazek

Slečně Madidess Leevian uveřejňuji alespoň závěrečnou fotografii-určitě by neměla chybět:

obrazek

Slečna Melanie Hale:

obrazek

Slečna Stephanie de Morney:

obrazek
obrazek

(opět uvedena jen část :-))

Slečna Tydynka Flyová:

obrazek

A nakonec milá kolegyně Mintaka Orionis, která dle svých slov, jelikož nemá kolej, fotila „nadkolejně“:

obrazek
obrazek
obrazek

Užijte si krásné léto a já se jdu věnovat své nejoblíbenější zábavě-vzhůru k bazénu.. :-D

obrazek

««« Předchozí text: Vivat školní rok 2009/2010 Následující text: Znovu na scéně? »»»

Lenůlie Čihůlková | 9.7.2010 Pá 14:05 | Čarodějné pohovory | trvalý odkaz | tisk | 3200x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] :-D
Thorhall 10.7.2010 So 20:00

pěkně se holky vyřádily, jen co je pravda (mm) Ale ten poslední obrázek mě dostal na zem http://mudlotisk.mysteria.cz/…/biggrin.gif

reaguj[2]
Nimrandir Elénére 10.7.2010 So 23:40

Moc povedené, někdy žasnu jak šikovné a nápadité studenty máme :-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: