Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Čtvrtek 19. 7. 2018

Soutěžíme se Skrývankou a něco navíc..

obrazek

Ti bystřejší, nebo-li ti, kteří se o módu vážně zajímají, jistě sledovali klání návrhářů našeho hradu nejvěhlasnějších.

Spolek Skrývanka pod Magnólií vypsal tuto soutěž pod vedením slečny Innely Craenové, která se tak zároveň stala jedním z porotců.

Salon Tři Hůlky se samozřejmě nemohl nezúčastnit a proto jen pro připomenutí naše modely, které soutěží procházely.

Jako první zadání byl Jarní sport. Tady jsme (možná bohužel) nebyli až tak kreativní, vsadili jsme na klasiku a umístili do soutěže tento model:

obrazek

Druhý úkol byl větší výzva, ale pojali jsme jej opět trochu tradičněji. Letní volnost, znělo zadání. My se volně cítíme v těchto krátkých šatečkách posetých letními květy a jejich volnost jsme zvýraznili lehkým závojíkem růžové barvy. Pravda-odvážné k fialkovým šatům, ale proč ne? Nehrají si snad světový návrháři s barvami také?

obrazek

Třetí úkol měl název Voda. Tady už jsme zbystřili.. Náš model musí být originální. Inspirovali jsme se hromadou obrázků vody a zaujala nás mudlovská reklama na jisté pití (nebudeme uvádět název). Modelka v této reklamě je oděnná pouze do minerální vody, která jí vzdušně, letmo ovívá nohy a celé tělo. Zkoušeli jsme tento model uvést v praxi a tady je výsledek:

obrazek

Jen pro odlehčení zde můj první, méně povedený návrh:

obrazek

Čtvrtý úkol byl poněkud jednodušší na zadání, jenž znělo Školák. Mladí nemají rádi uniformovanost, nýbrž volnější styl, který jsme ale museli trochu uspořádat dle jistého školního řádu. Lehké volné šaty (mohou být odlišeny kolejními barvami) s koženým kabátkem a předpisovou černou kravatou.

obrazek

Původně jsme navrhli hned několik návrhů a nevěděli, který vybrat, než zvítězil onen zveřejněný. Teď máte jako čtenáři našeho časopisu možnost vidět i ty původní:

obrazek

Konečně poslední páté kolo bylo ve stylu naší vlastní fantazie. Dlouho jsme dumali, čím zaujmout, až nás napadlo, že většina dámského obyvatelstva se vyžívá v plesových šatech. Nebyli jsme sami i když několik jedinců mezi návrháři vsadilo na velmi netradiční oděv a musím uznat, že velmi úspěšně. Naše závěrečné šaty prosím zde:

obrazek

Soutěž je u konce,obsadili jsme krásné druhé místo a příště přenecháme klání modelů mladším nadějným návrhářům. Je vidět, že jich mezi námi opět přibývá.

Navrhování zdar a krásným šatům zvlášť!

««« Předchozí text: Na velikonoce v něčem novém? Následující text: Magie živlů »»»

Lenůlie Čihůlková | 9.7.2011 So 16:37 | Lenůlin salón Tři Hůlky | trvalý odkaz | tisk | 490x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Bea 8.8.2011 Po 22:47

Ty poslední šaty jsou nádherné :) a voda se mi také moc líbí ;)

reaguj[2]
santa mejl 10.4.2013 St 09:34

Great blog.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: