Veneficus Tempus

Spolek Cechu módních guru

Dnes je:  Sobota 20. 10. 2018

Prvopočátky Tří Hůlek

obrazek

Jak vlastně vznikl Čihůlkovic salón Tří Hůlek?

Tři Hůlky byly založeny již koncem 16. století. Firma vznikla jakýmsi omylem v registraci. Prapředek Čihůlek, který firmu založil se stal obětí nedbalosti úřadů, kde se nové firmy registrují, tudíš do kolonky zakladatelů mu bylo připsáno jméno Tříhůlek. A byl tu nový název vznikajícího salónu. Dříve než se tehdy registrační šotek vzpamatoval, ze Tří Hůlek se stal výdělečný, mnoha čaroději navštěvovaný podnik. Registrační omyl se i tak na veřejnost nakonec dostal, ale naopak firmě posloužil jako vynikající reklama..

Léta ubíhala, firma dobře prosperovala ? platila za jednu z nejluxusnějších značek na našem trhu i díky mé prabábi Eleonoře, která se o ni vzorně starala až do mého nástupu.. Salón potřeboval notně oživit novými modely a to byla voda na můj mlýn. Po Eleonořině smrti jsem se chodu Tří Hůlek ujala sama. Firma začínala skromně s těmito modely:

obrazek

Pánský Kabátek jako z pohádky, jenž je formou sáčka při slavnostnějších příležitostech by neměl chybět v šatníku žádného muže.. Šitý z kvalitních materiálů ? k dostání možno v jakékoliv barvě..

obrazek

Další obdobou je super moderní Společenský oděv, který je vrcholem kolekce pohádkově -snivých modelů. Je dodáván spolu s podkasanými kalhoty a hedvábnou vyšívanou vestičkou a opatřen kouzlem svůdnosti.. Pánové, zaručeně žádná dáma neodolá..

obrazek

Dámy mohou své protějšky doprovodit v černo-rudé róbě Elegance-úroveň. Sametové rukavičky jsou samozřejmým doplňkem.. Pro větší dojem elegance doporučujeme doplnit o prsteny natažené přímo přes rukavičky..

obrazek

K zelenému pánskému kabátku se jistě bude dobře vyjímat dáma v zelínkavých šatech Dokonalost sama, s rudou vlečkou, symbolizující moc a nadřazenost. Zlatá filigránová brož je jakýmsi dortíčkem těchto šatů. Pro někoho možná i záplatou k jinak poměrně vysoké ceně této róby..

Příště se podíváme na domáčtější kousky našeho salónu ? tedy noční košilky, pyžámka a župánko-pláště.. A v čem chodíte do svého lože vy?

Následující text: "Ložnicová" móda? »»»

Lenůlie Čihůlková | 5.12.2007 St 15:01 | Lenůlin salón Tři Hůlky | trvalý odkaz | tisk | 957x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Oblíbená potravina p.p. Papulky?
Odpověd: